KIMYOVIY MAHSULOTLAR

Global sanoat tarmoqlari uchun ishonchli kimyoviy mahsulotlar

Butun dunyodagi mijozlar uchun barqaror spetsifikatsiyalar va ishonchli ta’minot bilan kimyoviy mahsulotlarning xilma-xil portfelimizni ko‘rib chiqing.

‹

›

Polivinilxlorid

Polivinilxlorid

CAS No.: 9002-86-2
Molekulyar formula: (C2H3Cl)x
PVC qatroni SG5 | Quvurlar va profillar uchun polivinilxlorid qatroni
+8615656998161
+8615656998161
lyxinxingcailiao@ahlychem.com
Biz bilan bog‘laning

Mahsulot tafsilotlari

Polivinilxlorid

PVC qatroni kimyoviy chidamliligi, mustahkamligi, elektr izolyatsiyasi va qayta ishlash xususiyatlari yaxshi bo‘lgan keng qo‘llaniladigan termoplastik materialdir. U turli sanoat qayta ishlash talablarini qondirish uchun har xil navlarda mavjud.

Texnik xususiyatlar

TuriSG3SG5SG7SG8
Polimerlanish darajasi1250-1370980-1135750-850650-740
K qiymati71-7266-6860-6255-59
Viskozlik(ml/g)127-135107-11887-9573-86
Aralashma zarrachalari soni≤16161616
Uchuvchan moddalar, jumladan suv(%)≤0.40.40.40.4
Uyma zichlik(g/ml)≥0.450.480.520.52
Elakdan o‘tish nisbati(%) 0.25mm≤2.02.01.01.0
Elakdan o‘tish nisbati(%) 0.063mm≤95959797
Donachalar soni (birlik/400cm²)30303030
100g smolaning plastifikatorni singdirishi(g)≥26191212
160°C da 10 daqiqadan keyingi oqlik(%)≥75757575
Qoldiq xlor etilen miqdori(mg/kg)≤5.05.05.05.0


Turi70080010001300
Polimerlanish darajasi650-740741-845980-10401250-1350
K qiymati55-5960-6266-6871-72
Viskozlik(ml/g)73-8687-95107-118127-135
Aralashma zarrachalari soni16161616
Uyma zichlik(g/ml)0.540.520.480.48
Elakdan o‘tish nisbati(%) 0.25mm≤1.01.02.02.0
Elakdan o‘tish nisbati(%) 0.063mm≤97979595
Uchuvchan moddalar, jumladan suv(%)≤0.30.30.30.3
100g smolaning plastifikatorni singdirishi(g)≥14152026
Qoldiq VCM(mcg/g)≤3.03.03.03.0
Baliq ko‘zchalari soni birligi(400cm²)20203030
160°C da 10 daqiqadan keyingi oqlik(%)≥80808080

Qo‘llanilishi

Polivinilxlorid

PVC quvurlar, fittinglar, profillar, listlar, plyonkalar, kabellar, pol qoplamalari, sun’iy charm va boshqa plastik mahsulotlarda keng qo‘llaniladi.

Zavod ko‘rgazmasi

拼图_美图设计室-(1)

Yuk tashish va transport

  • WeChat rasmi_20260618114936_320_25
  • WeChat rasmi_20260618114930_317_25
  • WeChat rasmi_20260519124654_94_25
  • WeChat rasmi_20260507111717_2468_193
  • WeChat rasmi_20260227173250_1682_193
  • WeChat rasmi_20260331144216_2137_193
  • WeChat rasmi_20250928172339_742_193
  • WeChat rasmi_20250928172338_741_193
  • WeChat rasmi_20260515144542_62_25
  • WeChat rasmi_20260310165939_1761_193
  • WeChat rasmi_20250909161605_478_193
  • WeChat rasmi_20260203110417_1559_193
  • WeChat rasmi_20250909161600_476_193
  • WeChat rasmi_2025-07-24_115051_604

Ko‘p beriladigan savollar

1-savol: Mahsulotlaringiz va xizmatlaringiz qaysi xalqaro standartlarga muvofiq keladi?

1-javob: Mahsulotlarimiz REACH, MSDS va COA kabi xalqaro standartlarga to‘liq muvofiq keladi va biz ISO9001 sifat menejmenti tizimini qat’iy joriy qilamiz. Shuningdek, mijozlar ehtiyojlariga ko‘ra uchinchi tomon sinov hisobotlarini (SGS, BV va boshqalar) taqdim eta olamiz.


2-savol: Tovarlarni mamlakatimga yetkazib berish qancha vaqt oladi?
2-javob: Yetkazib berish muddati transport turi va manzil mamlakatiga bog‘liq. Odatda, dengiz orqali tashish 15–30 kun, havo orqali tashish 3–7 kun davom etadi va yetkazib berish muddatini imkon qadar qisqartirish uchun transport yo‘nalishini optimallashtiramiz.


Xavfli kimyoviy moddalar uchun bojxona rasmiylashtiruvi xizmatlarini taqdim eta olasizmi?
3-javob: Ha. Jamoamiz turli mamlakatlarda xavfli kimyoviy moddalarni bojxonadan rasmiylashtirish tartib-qoidalarini yaxshi biladi hamda bojxona rasmiylashtiruvi muammosiz o‘tishini ta’minlash uchun professional va me’yoriy talablarga muvofiq deklaratsiya topshirish hamda bojxona rasmiylashtiruvi xizmatlarini taqdim eta oladi.


4-savol: Mahsulot va xizmatlar uchun moslashtirilgan yechimlarni taqdim etasizmi?
4-javob: Ha. Muayyan ehtiyojlaringizga (mahsulot spetsifikatsiyalari, qo‘llash ssenariylari, xarid hajmi va boshqalar) ko‘ra individual mahsulot moslashtirish va eksport xizmati yechimlarini taqdim eta olamiz.

Biz bilan bog‘laning

Yuborish

Tegishli tavsiyalar